Legowisko Akwen

Legowisko Akwen
Legowisko Akwen

Twój pies ma okazję stać się właścicielem tego oto legowiska. Zaprojektowaliśmy go z myślą o właścicielu ceniącym praktyczność i klasyczny design. Jeżeli właśnie takim jesteś – posłanie z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Pomyśleliśmy też o potrzebach psa, dlatego legowisko jest odpowiednio miękkie (ale nie za miękkie)

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 207,00 zł

Legowisko Kanapa Deluxe

Legowisko Kanapa Deluxe
Legowisko Kanapa Deluxe

Zaprojektowaliśmy piękne i klasyczne legowisko, które z wyglądu przypomina mini-sofę. Tylne i boczne ścianki są grubsze i wyższe – osłaniają psa od domowych hałasów i pozwalają pobyć w samotności. A przód jest cieńszy i niższy, co ułatwia wchodzenie i wychodzenie (np. szczeniakom, seniorom lub psom ze schorzeniami układu ruchu). 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 211,00 zł

Legowisko dla Labradora

Legowisko dla psa labradora

Jako producent nowoczesnych akcesoriów do wypoczynku dla psów, przygotowaliśmy ofertę dopasowaną do potrzeb danej rasy, w tym labradorów. Legowisko dla labradora podchodzi najczęściej pod kategorię psów dużych, które potrzebują znacznej przestrzeni do odpoczynku. Labrador prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Wymaga dużych dawek ruchu na świeżym powietrzu, po czym powinien mieć możliwość komfortowego odpoczynku w celu regeneracji mięśni i odciążenia układu kostnego. Dlatego nasze posłanie dla labradora integruje w sobie rozwiązania, które umożliwiają najlepsze warunki regenerujące podczas snu. Nie zapominamy również o osobnikach starszych, borykających się z różnymi problemami zdrowotnymi wynikającymi z reumatyzmu czy osłabienia stawów. Dla labradorów stworzyliśmy linię produktową funkcjonalnych legowisk, wśród których właściciele tej rasy psów mogą odszukać wyroby idealnie dostosowane do osobistych preferencji. W Dog Design prowadzimy sprzedaż legowisk polskiej produkcji, które wyróżniają się jakością i wytrzymałością. Legowisko dla labradora powinno ponadto uwzględniać potrzebę zachowania kompromisu między przestrzenią dla psa, a utrzymaniem wolnej powierzchni w domu lub mieszkaniu.

Posłanie dla labradora

Stworzone przez nas legowisko dla psa labradora obejmuje produkty kanapowe, akwenowe czy proste maty do leżenia. Każdy z wymienionych tutaj produktów ma zintegrowane rozwiązania, takie jak łatwo zdejmowalny pokrowiec dla celów utrzymania czystości, odpowiednio wyprofilowany kształt posłania, zastosowanie pianki mającej za zadanie dopasować się do ciała zwierzęcia, a także wysoką odporność na wilgoć dzięki wykorzystaniu pokrowca zewnętrznego z ekoskóry.

Legowisko dla labradora daje doskonałe miejsce do wypoczynku. Podczas wyboru odpowiedniego produktu, warto zwrócić uwagę na paletę aż 23 wersji kolorystycznych. Każdy model w katalogu naszych legowisk dla labradorów został dopracowany z zachowaniem najmniejszych szczegółów. Mocne zamki trzymają całą konstrukcję w zwartej bryle, a jednocześnie dają możliwość szybkiego zdjęcia pokrowca np. w celu wyprania. Mocne, podwójne szwy i nici tapicerskie sprawiają, że legowisko dla labradora to produkt służący na wiele lat, nawet podczas intensywnego użytkowania.

Legowisko dla psa labradora

Osoby posiadające psa labradora doskonale wiedzą o empatii tego zwierzęcia przy kontaktach z dziećmi, oraz potrzebie aktywności fizycznej motywującej właścicieli do częstych spacerów. Zalet legowiska dla psa labradora nie trzeba gruntownie wyjaśniać. Warto natomiast wspomnieć, że labradory wykazują dużą wrażliwość i możliwość wyczucia nastroju człowieka, dlatego tak chętnie są stałymi domownikami w gospodarstwie domowym. Warto zapewnić im komfortowe miejsce do wypoczynku, które w dodatku pozostanie w niezmienionej pozycji. Labradory, ze względu na swoją wrażliwość, mają trudność podczas ciągłych zmian miejsca do spania. Dlatego ten gatunek psów mocno skorzysta na przygotowanych przez nas posłaniach dla labradorów, będących produktami o doskonałej jakości wykonania i stworzonych pod potrzeby tej rasy psów. Oprócz dostępnych na stronie produktów oferujemy także możliwość uszycia legowiska w innym rozmiarze. W razie problemów z dobraniem idealnego posłania dostosowanego do wielkości psa, zachęcamy więc do kontaktu w celu ustalenia indywidualnego projektu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl