Legowisko ortopedyczne dla psa

Niektóre psy potrzebują specjalnego miejsca do odpoczynku. Czego nie robi się dla naszych czworonogów. Specjalnie dla nich zaprojektowaliśmy legowisko ortopedyczne dla psa. Polecane dla psów-seniorów, a także zwierząt ze schorzeniami układu ruchu, po wypadkach lub w trakcie rehabilitacji.

Czym różnią się legowiska ortopedyczne dla psa od innych? Muszą spełniać bardzo wysokie standardy. Mają właściwości sprzyjające rehabilitacji i przyjmowaniu anatomicznego ułożenia ciała. Wypełnione jest grubą (5 cm) pianką poliuretanową, która nie deformuje się pod wpływem nacisku. Odpowiednia twardość przynosi ulgę bolącym stawom i mięśniom.

To właśnie pianka jest sercem legowiska ortopedycznego dla psa i wpływa na jego lecznicze właściwości. Pod wpływem ciepła staje się bardziej miękka, a pod wpływem nacisku delikatnie ugina się, a potem wraca do pierwotnego kształtu. Zwiększona o nawet 60% powierzchnia podparcia odciąża psa, krew krąży efektywniej, zwierzę jest lepiej dotlenione, a przez to czuje się wypoczęte i ma więcej siły do walki ze schorzeniem.

Klasyczne legowiska dla psów nie mają takich właściwości, jak legowiska ortopedyczne dla psów. Zbyt duży nacisk ma podłoże ogranicza u psa przepływ krwi w naczyniach obwodowych, co powoduje dyskomfort, zmęczenie, a przy zbyt długim leżeniu nawet odleżyny. Jeżeli Twój pies jest chory lub w podeszłym wieku, nie skazuj go na jeszcze większy dyskomfort, ulżyj mu w cierpieniach. Ortopedyczne legowisko dla psa zostało stworzone, by zwierzęta o specjalnych potrzebach miały zapewnione idealne warunki snu i odpoczynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl